Álláshirdetés

2023.03.27. 01:00

A Provident Pénzügyi Zrt. Kereskedelmi Tanácsadó munkatársat keres

PR-cikk

A Provident Pénzügyi Zrt.
Kereskedelmi Tanácsadó
munkatársat keres.

Miért jó nálunk dolgozni:
Tagja lehetsz egy olyan profi csapatnak, amely többször is elnyerte a Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban Díjat.
Kötetlen munkarendben végezheted a munkádat, így a magánéletedet is könnyen szervezheted.

Főbb feladatok:
A Társaság pénzügyi termékeinek értékesítése, a törlesztőrészletek átvétele.
Kiváló szolgáltatás nyújtása ügyfeleinknek.

Az állás a tiéd lehet, ha:
Releváns tapasztalatod van az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén;
Jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni;
Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal.

Amit kínálunk:
Négy, hat vagy nyolc órás alkalmazotti jogviszony;
Fix alapbér és ezen felül egyéni és csapatbónusz (akár bruttó 380 ezer forint);
Kötetlen munkaidő;
Céges mobiltelefon és tablet;
Munkavégzésedhez üzemanyag térítés;
Élet- és balesetbiztosítás;
Sikerorientált, vidám csapat.

Munkavégzés: Darány, Kastélyosdombó, Drávagárdony, Tótújfalu, Barcs és környéke.

Amennyiben szívesen tagja lennél egy sikeres csapatnak, jelentkezz a https://karrier.provident.hu oldalon.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a sonline.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában