„Az első félidőben szezonvégi formánkat mutattuk, a másodikban pedig a közepét”

Cigánd, 450 néző. V.: Jakab.
Cigánd: Nagy S. – Matyi, Szabó K., Elek Á., Ferencz, Ramos, Králik (Szilágyi), Juhász (Szokolai), Oravecz, Kelemen (Katona), Tóth Á. (Farkas). Vezetőedző: Szatmári Csaba.

Gesztely: Szegő – Szárnya, Mészáros Gy., Majdanics, Horváth S., Bakos (Földvári), Bóta, Szabó B., Erdélyi, Sikur (Helecz), Bogyó. Edző: Simon Imre.

G.: Králik. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: nincs.

Szatmári Csaba: – Nagyon jó mérkőzést, igazi rangadót játszottunk, amelyhez a csapat remekül állt hozzá. Akár több góllal is nyerhettünk volna, de sok ziccert elhibáztunk. Gratulálok a csapatnak a bajnoki címhez.

Bacsó Levente elnök: – Le a kalappal a csapat, és a klub előtt, mert ebben a szezonban is tovább tudtunk építkezni, a céljainkat pedig túlszárnyaltuk. Azok a nézők, akik kijöttek, azt látták, hogy szenzációs meccset játszottunk. Egy nullára nyert a hazai csapat, amelyik jobb volt, sok sikert kívánunk nekik az osztályozón. Ebben a szezonban bennünket győztek le a legkevesebbszer, megmutattuk, hogy számolni kell velünk, és majd a jövőben is. Sok boldogságot kívánunk Zsófinak és Balázsnak!

Bánhorváti – BTE Felsőzsolca 2–2 (2–0)

Bánhorváti, 120 néző. V.: Füleki.
Bánhorváti: Zilahy – Hallgató, Lukács G., Madarász, Kazvinszki, Pogonyi (Nestián), Henez, Lovasi, Zsigrai, Bodó (Fejes), Ignácz. Edző: Mátyás József.

BTE Felsőzsolca: Giák – Kupcsik, Balogh D., Moroncsik, Lippai G. (Varga Z.), Ambrus Zs. (Máthé), Varga L. (Szűcs L.), Molnár D., Tóth B. (Hankó), Csemdom, Agárdy. Edző: Gulyás Dénes.

G.: Pogonyi, Lukács G., ill. Ambrus Zs., Lippai G. Jók: az egész csapat, ill. Lippai G. Ifi: nincs.

Mátyás József: – Helyzeteink alapján gólokkal kellett volna megnyernünk a mérkőzést, ehhez képest volt egy 8 perces rövidzárlatunk, ezzel felhoztuk az ellenfelet. A mezőnyben jobban játszottunk mint a vendégscsapat, melynek tagjai ezt durva szabálytalanságokkal kompenzálták. Szerencsére nem sérült meg senki. Összességében dicséret illeti a csapatot, több volt ebben a meccsben. Jó volt a játékvezetés.

Gulyás Dénes: – Az első félidőben szezonvégi formánkat mutattuk, a másodikban pedig a közepét. További sok sikert Bánhorváti csapatának.

Bőcs KSC – BSK Alsózsolca 2–2 (2–0)

Bőcs, 80 néző. V.: Pethő.

Bőcs KSC: Varga Á. – Kramcsák, Irhás I., Lakatos (Gaál), Matesz, Blaskó, Kerekes (Orosz), Tóth G., Titkó G., Szabó Zs., El-Sherif. Edző: Zsiga Gyula.

BSK Alsózsolca: Stumpf – Vidó, Tóth N., Üveges, Juhász T., Bóna, Borai (Remeczki), Urbán, Szajky, Kis-Orosz, Erdei-Nagy. Edző: Varacskai István.

G.: Lakatos L. (2), ill. Juhász T., Üveges. Jók: Lakatos L., Kramcsák, Matesz, Irhás I., ill. Juhász T., Erdei-Nagy, Kis-Orosz, Stumpf. Ifi: 1–9.

Zsiga Gyula: – 2–0 után nem tudtuk lezárni a mérkőzést. Pedig a lehetőségeink megvoltak rá. A lelkes vendégek kihasználták hibáinkat, bár szerintünk ezeket a szituációkat szabálytalanságok előzték meg.

Varacskai István: – Az első félidőben két nagy hibából hátrányba kerültünk. A második játékrészben viszont azt játszottuk, amit megbeszéltünk, aminek egy pont lett a jutalma.

MVSC-Miskolc – Mezőkeresztes VSE 2–4 (1–0)

Miskolc, 100 néző. V.: Vinter.

MVSC-Miskolc: Hajzer – Subert, Tasi, Polényi T., Csávás, Kele, Figeczki, Potyka, Sebestyén (Tóth T.), Ujj, Kövér. Edző: Jordán András.

Mezőkeresztes VSE: Balogh Z. – Tóth A. (Vígh), Nagy Á., Takács (Vámosi R.), Fekete, Csirmaz, Sebestyén, Borók (Kerekes), Tekse (Kertész V.), Molnár M., Gál B. (Gáspár). Edző: Kertész Péter.

G.: Kele, Potyka, ill. Takács, Gáspár, Fekete, Tekse. Jók: Subert, ill. az egész csapat. Ifi: 5–0.

Jordán András: – Azzal kell kezdenem, hogy a Mezőkeresztes győzelme teljesen megérdemelt. A könnyed, komfort zónán belüli focizgatásnak csak ez lehet az eredménye.

Kertész Péter: – Ezer sebből vérző csapatom átérezte a mérkőzés súlyát, a fiúk tökéletesen végrehajtották azt, amit kértem. Külön dicséret fiatal kapusunknak, és gratulálok Vígh Kevin első felnőtt mérkőzéséhez.

Sajóbábony VSE – KKFC Mezőcsát 4–1 (0–0)

Sajóbábony, 100 néző. V.: Balogh T.

Sajóbábony VSE: Gergely R. – Németh D., Oláh R. (Boros), Németh B., Titkó B., Tóth I., Mezőssy L. (Kecskés T.), Huszti (Mezőssy M.), Lakatos R., Sebők, Rontó A. (Tóth T.). Edző: Góbis József.

KKFC Mezőcsát: Asztalos G. – Balázs L., Bubenkó, Szombati, Rontó R. (Osváth), Nagy D., Veréb, Lovász, Lőrincz, Urbán (Sipos Z.), Dósa. Edző: Orlóczki Tibor.

G.: Lakatos R. (2), Titkó B., Boros, ill. Szombati. Jók: Boros, Németh D., Lakatos R., ill. Veréb, Asztalos G., Lőrincz. Ifi: később.

Góbis József: – Az első félidőben erőtlenül játszottunk, a másodikra viszont megmutatta a csapat az igazi arcát. A szünet utáni teljesítményünk alapján megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Szép játékkal nyertünk. További sok sikert a Mezőcsát csapatának.

Orlóczki Tibor: – Egy félidei jó játék után a második szakasz 5. percében eldőlt a mérkőzés. A hazaiak megérdemelték a győzelmet.

Aszaló SE – Emődi ÁIDSE 4–5 (0–2)

Aszaló, 150 néző. V.: Farkas Zs.

Aszaló SE: Kiss B. – Figeczki, Bodnár Cs., Lázi, Erdélyi (Lakatos V.), Meczkó, Ádám A., Szőcs, Horváth K. (Kaczvinszki), Kiss E., Vadász. Edző: Hanyecz Béla.

Emődi ÁIDSE: Bánhegyi – Petruska, Lipusz (Nagy S.), Németh Cs., Vörös, Turcsik, Rémiás (Bodnár Z.), Dorogi, Eperjesi, Balogh B., Fekete. Edző: Vass László.

G.: Bodnár Cs., Vadász, Lázi, Kiss E., ill. Vörös (2), Turcsik, Balogh B., Eperjesi. Kiállítva: Meczkó (45.), Kiss E. (90.), ill. Dorogi (85.). Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 1–4.

Hanyecz Béla: – A mérkőzés nagy részét emberhátrányban játszva is volt sanszunk a győzelemre. Nem szoktam a játékvezetéssel foglalkozni, de az ember ilyen bíráskodás láttán gondolkodik el azon, hogy érdemes-e tovább csinálni. Aki azt hiszi, hogy hétvégente miatta rendezik a mérkőzést, a két csapat pedig csak díszlet a fellépéséhez, annak valami mással kellene foglalkozni.

Vass László: – Kiszenvedtük.

Mezőkövesd tartalék – Edelény-Borsodszer 2–0 (1–0)

Mezőkövesd, 50 néző. V.: Tóth J.

Mezőkövesd tartalék: Jaksi – Bernáth Á., Csomós, Sike, Budai G. (Bacsó), Új-Nagy (Rozgonyi), Juhász (Csábi), Porkoláb Botond, Lőrincz L., Rostás (Bodnár A.), Sipos (Porkoláb Bence). Edző: Hevesi Tamás.

Edelény-Borsodszer: Pallai – Jancsurák, Mészáros, Juhász, Kótai (Péter M.), Horváth B. (Medve), Hegedűs (Nadanicsek J.), Kovács G., Gáll, Nadanicsek P. (Majoros), Bodnár D. Edző: Sándor Zsolt.

G.: Porkoláb Botond, Bacsó. Jók: Bernáth Á., Lőrincz L., Bacsó, Porkoláb Botond, ill. Jancsurák, Juhász, Nadanicsek P., Kótai. Ifi: nincs.

Hevesi Tamás: – Gratulálok a csapatomnak az egész évi teljesítményéhez, azt gondolom maximálisan kihoztuk az idényben, amit csak lehetett, hogy feljebb juthassunk. Elkerülve a visszaesést, és főleg úgy, hogy a center nélkül kellett játszanunk a szezont. Sokat fejlődött a csapatom, ezért dicséret illet mindenkit, és úgy látom, hogy együttesünk magasabb célokat is el fog tudni érni. Köszönöm az egész éves munkát, és a klubnak is a sok segítséget és támogatást.

Sándor Zsolt: – Gratulálok ellenfelünknek.

Borsodnádasdi LASE – Encs VSC 1–4 (1–3)

Borsodnádasd, 50 néző. V.: Bodnár Á.

Borsodnádasdi LASE: Konyha – Sóskuti, Danyi, Lélek, Obbágy, Csoma, Tóth Cs., Papp D., Horváth F. (Biró), Ficzere, Török. Edző: Gyárfás Gábor.

Encs VSC: Furik – Bodnár M., Horváth B. (Molnár), Leskó (Fülöp M.), Balog B., Gergely A., Király (Vajkó), Kerekes, Varga M, (Ferenczi V.), Kontra, Pecsenye (Varga A.). Edző: Martis Ferenc.

G.: Lélek, ill. Gergely A. (2), Király (11-esből), Vajkó. Jók: Konyha, Ficzere, ill. Gergely A. (a mezőny legjobbja), és az egész csapat. Ifi: nincs.

Gyárfás Gábor: – Jól kezdtük a mérkőzést, de az első félidő végén rövidzárlat, és a könnyű síppal befújt tizenegyes eldöntötte a mérkőzést. Attól függetlenül a jobbik csapat nyert, gratulálunk nekik, és további sok sikert kívánunk.

Martis Ferenc: – Ismét gólhátrányból kellett játszanunk figyelmetlenségünk miatt, de a fiúk átérezték a helyzetet, és a mérkőzés végén akár nagyobb arányú győzelmet is arathattunk volna.