2022.05.15. 20:52
Megyei foci - Bravúros vitnyédi siker, vendéggyőzelem a győri derbin
Mutatjuk a szombati eredményeket.
Fotó: Huszár Gábor
Fotó: Huszar Gabor
Duna Takarék Megyei I. osztály
Szombat
Loland-Nyúl–SFAC 1900 2–2
Csorna–Pannonhalma-Horn 15–0
Credobus Tehetségközpont–Üstökös FC Bácsa 2–1
Abda-VVFK-Bau–Jánossomorja 5–2
Kapuvár–Győrszentiván 7–1
Vasárnap
DAC Nádorváros–Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak 2–6
Koroncó–Gönyű 5–1
Carbodent-Vitnyéd–Lipót 2–1
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport
Szombat
Győrújbarát–Bácsa II 4–0
Vasárnap
Robo-Tech-Börcs–Győrújfalu 5–3
Győrzámoly–Dunaszentpál 5–0
Dunaszeg–Kajárpéc-Herold Trans 4–3
LBW-Nyúl II–Rábapatona 2–2
Bőny-Royal Plast–Enese 1–1
Tét–Kunsziget 4–1
Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport
Vasárnap
Dunakiliti–Mosonszolnok 0–4
Mosonszentmiklós–Hegyeshalom 0–4
Ásványráró–Lébény 5–0
Halászi–Rajka 0–2
Károlyháza–Hédervár 0–2
Máriakálnok–Püski 1–1
Noltech-Levél–Kimle 3–1
Megyei II. o. Soproni csoport
Szombat
Répcementi–Rajczi Beton-Fertőszentmiklós 4–2
MET-NA-Veszkény–SVSE-GYSEV 2–2
Szany–Rábaszentandrás 3–1
Vasárnap
Beled–Nagycenk 0–6
Lövő–Rábapordány 0–3
Petőháza–Bősárkány 3–3
Rábatamási–Hegykő 0–5
Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport
Vasárnap
Veszprémvarsány–Szilver-Fer-Pér 2–3
Tényő–Táp 2–6
Felpéc–Gyarmat 1–0
Csikvánd–Bakonyszentkirály 6–1
Pázmándfalu–Solar CT-Mecsér 2–9
Gyömöre–Mezőörs 3–3
Győrság–Vámosszabadi 1–5
Rábacsécsény–Sokorópátka 2–4
Megyei III. o. Győri B csoport
Szombat
Ikrény–Bőny II 2–3
Rábaszentmihály–Győrasszonyfa 0–3
Vasárnap
DAC II–Bajcs 1–6
Mindszentpuszta–Nagyszentjános 3–8
Töltéstava–Győri Cápák 0–2
Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport
Szombat
Dunasziget–Turbo-Tec-Győrújfalu II 3–5
Bezenye–Öttevény 1–4
Győrladamér–Hotel Lajta Park 0–2
Várbalog–Kimle II 9–0
Győrsövényház–Győrzámoly II 8–4
Vasárnap
Újrónafő–MITE II 0–4
Mosonudvar–Mosonszentmiklós II 1–3
Megyei III. o. Barbár Pub Csornai csoport
Vasárnap
Mihályi–Bágyogszovát 2–6
Osli–Himod 2–7
Jobaháza–Farád 2–1
Markotabödöge–Kisfalud 6–4
Vág–Egyed 7–3
Babót–Kóny 3–6
Megyei III. o. Soproni A csoport
Szombat
Ágfalva–Egyházasfalu 3–2
Vasárnap
Harka–Fertőd 4–1
Fertőrákos–Nagylózs 3–1
Megyei III. o. Soproni B csoport
Szombat
Sopronkövesd–Balf 0–3
SFAC II–Répcevis 7–3
Vasárnap
Újkér–Kapuvár II 2–2
Fertőendréd–Zsira 3–0