Hosszabbítás után dőlt csak el

2023.02.08. 22:27

Magyar Kupa - ETO FC Győr-Debrecen 1-2 - Fotók

A MOL Magyar Kupa 5. fordulójában az élvonalbeli DVSC gárdáját fogadja az ETO FC Győr NB II-es csapata szerdán 19 órától az ETO-stadionban.

kisalfold.hu

Fotó: Rákóczy Ádám

ETO FC GYŐR – DEBRECENI VSC 1-2 (0-1, 1-1, 1-2)

Győr, ETO Park. Játékvezető: Derdák Marcell (Huszár Balász, Becséri Gergely)
ETO FC GYŐR: Kovácsik – Kovács K., Csinger, Keresztes, Csontos – Szendrei, Toma, Vitális, Tuboly, Kiss Bence, Szendrei – Morínigo. Vezetőedző: Tímár Krisztián
DEBRECENI VSC: Megyeri – Kusnyir, Romancsuk, Lagator, Ferenczi – Bévárdi, Varga J., Dzsudzsák, Baráth P., Bódi – Mance. Vezetőedző: Szrdan Blagojevics

120+3. perc: Vége a mérkőzésnek, köszönjük a figyelmüket!

120+2. perc: Priskin Csingernek teszi le a labdát, az ő lövésébe sikerül beleblokkolnia a vendégeknél.

120. perc: Nem ér véget még a meccs, két perc ráadás lesz még utána.

119. perc: Szabó T. szögletét Borsos fejeli kapu mellé.

118. perc: Megyeri kapust kell ápolni.

114. perc: Csinger előtt az egyenlítési lehetőség: a felpályáról felívelt szabadrúgást középen megcsúsztatja egy győri játékos, így kerül helyzetbe Csinger, ám átvétel után csak gyengén találja el a labdát, és Megyeri védeni tud.

112. perc: Deslandes váltja Romancsukot.

110. perc: Csontos kap sárga lapot.

106. perc: Győri cserék a hosszabbítások közötti szünetben: Fodor váltja Keresztest, Vitális helyére pedig Szabó Tamás áll be.

105+1. perc: GÓÓÓL! A hosszabbítás első félidejének a vége is góllal zárul. A balról belívelt labdát Dorian Babunski fejeli vissza a kapu elé, amit Loncar juttat közvetlen közelről a kapuba. 1-2.

105. perc: Vingler elől szedi fel a labdát Megyeri.

102. perc: A Babunski elől menteni igyekvő Csinger és Keresztes fejelnek össze a győri tizenhatoson belül. Ápolás miatt áll a játék.

98. perc: Szécsi fejese nem talál kaput.

91. perc: Kezdődik a kétszer 15 perc hosszabbítás.

90+3. perc: A gól után a játékvezető lefújja a mérkőzést. Egészen pontosan a rendes játékidő 90 percét, hosszabbítás következik.

90+3. perc: GÓÓÓL! Az emberhátrányban játszó ETO egyenlít: a felívelt labdát Keresztes tovább fejeli, Csinger pedig 8 méterről a kapu bal oldalába lő. 1-1.

90+1. perc: Rossz ütemű becsúszásért kap sárga lapot Keresztes.

90+1. perc: Három perc a ráadás.

90. perc: Babatinak a játékvezető szövegért felmutatja a piros lapot.

84. perc: Mance helyére Dorian Babunski érkezik, Dzsudzsák Balázst pedig Loncar váltja. Cserél az ETO is: Vingler László áll be Tuboly helyére.

83. perc: Sós helyzetben, de nem találja el a kaput nyolc méterről a védője szorításában.

76. perc: Priskin cselezget a kapunak háttal az ötös vonala körül, végül szereli tudják.

75. perc: Priskin váltja Morínigót.

74. perc: Babati lövése a közbevetődő debreceni védőről pattan szögletre.

72. perc: Morínigo labdát szerez, aztán estében Vitálisnak passzol. Vitális pedig őt találja el a labdával.

69. perc: Szendrei helyére jön Borsos, Kiss Bence helyére pedig Babati.

66. perc: Dzsudzsák közeli lövését Kovácsik védi.

63. perc: Bévárdi helyére Szécsi, Bódi helyére pedig Sós Bence áll be.

47. perc: A Varga kezezése miatt megítélt szabadrúgást is Szendrei végzi el, a lövése centikkel kerüli csak el Megyeri kapuját.

46. perc: Az ETO kezdi a második félidőt.

45. perc: A gól után azonnal le is fújja az első félidőt Derdák Marcell.

45. perc: GÓÓÓL! Dzsudzsák balról adja be a labdát, Bódi a hosszú saroknál visszafejeli középre, a védője mellől Mance pedig félfordulatból a jobb felsőbe lő. 0-1

41. perc: Bévárdi 20 méterről lő, nem sokkal megy el a labda a bal alsó mellett.

39. perc: Baráth P. helyére Manrique áll be a vendégek csapatában.

36. perc: Szendrei a bal felső fölé csavarja a labdát a tizenhatos bal sarkáról.

33. perc: Jobb oldali győri szöglet után Keresztes bal alsó felé tartó lövését Megyeri védi bravúrral.

31. perc: Csinger nagy mentése nyomán Mance végül nem tudja kapura lőni Bévárdi jobbról beadott labdáját.

25. perc: Némi kavarodás alakul ki a vendégek kapuja előtt, végül Kiss Bence lövi a labdát kapu mellé.

23. perc: Szendrei bal felsőbe tartó szabadrúgását Megyeri vetődve üti szögletre.

18. perc: Dzsudzsák 20 méterről próbálkozhat, de a lövése nagyon fölé megy.

15. perc: Bévárdi bal oldali beadásáról Baráth középen lemarad, a hosszún érkező Bódi pedig kapu fölé lő.

4. perc: Vitális távoli lövése elmegy Megyeri kapuja fölött.

1. perc: Kezdődik a meccs. Zöldben a hazaiak, fehérben a vendégek.

Előzetes

Nagyon várjuk már a következő kupafordulót, örülünk, hogy ismét egy élvonalbeli csapattal találkozhatunk. Remek erőfelmérő lesz, kiderül, hogy hol tartunk jelenleg, a fiataljaink egyenként, és összességében csapatszinten mennyire tudunk helytállni egy NB I-es gárda ellen. Bátor játékot akarunk bemutatni, mindent meg fogunk tenni, hogy kiharcoljuk a továbbjutást egy erős ellenféllel szemben

- nyilatkozta Tímár Krisztián vezetőedző az ETO honlapján.

Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!