Labdarúgás

2023.05.29. 16:58

Ötször talált be a Kaposmérő a Lengyeltóti kapujába

A Somogy megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában a Kaposmérő, a Kaposfő, a Barcs, a Mezőcsokonya és a Böhönye aratott győzelmet.

Trancsik Zsanett

A Somogy megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában a Balatonszabadi–Balatonföldvár, a Karád–Buzsák, illetve a Kéthely–Balatonberény páros nem bírt egymással, a Kaposmérő, a Barcs, a Böhönye és a Mezőcsokonya csapata simán nyert, bár utóbbi az ellenfelétől két játékost is kiállítottak. A Kaposfő pedig az utolsó percekben szerezte meg a győzelmet.

A II. osztályú bajnokság 28. fordulójának eredményei

Balatonszabadi SE–Balatonföldvári SE 1–1 (1–0)

Balatonszabadi, vezette: Hegyi A.

Balatonszabadi SE: Szentpéteri T. – Szakálas Á., Jónás P., Ticz G., Takács P., Szesztrás M., Bárány Á., Németh K., Keszler Á., Szentpéteri L., Hadaró R. (Krisztin B. a 28. percben). Vezetőedző: Boda Mihály.

Balatonföldvári SE: Kandó Zs. – Óvári A., Schmidt G. (Illés K. a 60. percben), Koseluk B. (Puller P. a 60. percben), Lakos J. (Kovács R. a 72. percben), Kovács N., Herczeg K., Kadlicskó G., Nagy J., Tóth V., Rusvai L. Vezetőedző: Farkas Zoltán.

Gólszerzők: Németh K. a 32. percben, illetve Kadlicskó G. a 66. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszabadi SE–Balatonföldvári SE 3–9.

Kaposmérő SE–Lengyeltóti VSE 5–1 (3–0)

Kaposújlak, vezette: Páhoki Zs.

Kaposmérő SE: Orosz R. – Rákosa J. (Szabó L. a 80. percben), Szabó A., Horváth M., Berta P. (Simon M. a 67. percben), Horváth K. (Zalivadnij P. a szünetben), Tábori G., Rubecz P. (Franzi R. a szünetben), Török B. (Tabi T. a 65. percben), Niklai Á., Heizer R. Vezetőedző: Juhász András Gyula.

Lengyeltóti VSE: Izsák A. (Krivarics A. a szünetben) – Szenyéri R., Ujváry E., Horváth T., Németh R., Nagy Sz., Horváth M., Kiss D., Insperger Zs., Pamuki M., Rack R. Vezetőedző: Szentes Róbert.

Gólszerzők: Rubecz P. a 22. és a 27. percben, Tábori G. a 29. percben, Zalivadnij P. az 50. percben, Heizer R. a 79. percben, illetve Ujváry E. az 54. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposmérő SE–Lengyeltóti VSE 0–3.

1926 PSE Fonyód–Kaposfői Kiske 1–2 (0–0)

Fonyód, vezette: Agócs Á.

1926 PSE Fonyód: Varga B. – Böszörményi R., Czink M., Fehér B., Francsics R. (Molnár T. a 12. percben, Graszl N. a 77. percben), Jóna Z., Varga D., Horváth P. (Rátky M. a 66. percben), Andermann D., Bór N., Tollár J. Vezetőedző: Graszl Norbert.

Kaposfői Kiske: Pencz V. – Gyenesei Z., Endre H. (Krakter D. a 86. percben), Bartos J. (Springmann F. a 79. percben), Ivusza P., Fésűs Á. (Fejes B. a 62. percben), Weimann Á. (Kiss M. a 79. percben), Herbel P. (Dörömböző G. a 62. percben), Mező N., Herbel T., Ács A. Vezetőedző: Illés Dezső.

Gólszerzők: Graszl N. a 78. percben, illetve Andermann D. a 90. percben – öngól, Fejes B. a 93. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: 1926 PSE Fonyód–Kaposfői Kiske 0–9.

FC Barcs–Somogyjád SZ.SE 4–1 (1–0)

Barcs, vezette: Schell Zs.

FC Barcs: Banicz B. – Orsós I., Gyaja B., Orsós Sz., Mangult N., Kampf R. (Elmont A. a 83. percben), Tompa I., Talpas M., Horváth L. (Jakab J. a 69. percben), Kimpf R., Kocsis P. (Rengel R. a 60. percben). Vezetőedző: Laklia Tamás.

Somogyjád SZ.SE: Tánczos R. – Petes B., Vajda D., Bunovácz A., Bosnyák Á., Kocsis P., Bathó F., Hajdu L. (Varga J. a 62. percben), Csatos B., Nagyhegyesi N., Kántor P. Vezetőedző: Hanusz János.

Gólszerzők: Talpas M. a 26. percben, Kocsis P. a 48. percben, Jakab J. a 75. percben, Mangult N. a 90. percben, illetve Kántor P. a 70. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: FC Barcs–Somogyjád SZ.SE 12–0.

Kéthelyi SE–Balatonberényi KSE 2–2 (1–0)

Kéthely, vezette: Juhász F.

Kéthelyi SE: Gyurkó G. – Nemes R. (Nikula Zs. a 66. percben), Hajdu I., Abdalla R., Vass A., Kórosi P., Géczi D., Kutor G., Kutor B., Fejes R. (Szentes M. a szünetben), Kisharmadás E. Vezetőedző: Nikula András Csaba.

Balatonberényi KSE: Konkoly A. – Szép M., Nyári T., Károlyi I., Wolf B., Bakos Z., Bogdán A., Tulman Zs. (Király Sz. a szünetben), Tóth Cs. (Érchegyi Cs. a 88. percben), Tóth J., Fenusz T. Vezetőedző: Nyári Tibor.

Gólszerzők: Kisharmadás E. a 39. percben, Hajdu I. a 67. percben, illetve Nyári T. a 49. percben, Bogdán A. az 53. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kéthelyi SE–Balatonberényi KSE 4–0.

Mezőcsokonya SE–Dél-Balaton FC 4–0 (2–0)

Mezőcsokonya, vezette: Cservölgyi Sz.

Mezőcsokonya SE: Iványi Botond – Ceglédi Cs. (Horváth Cs. a 67. percben), Mátés B. (Huszár Cs. az 51. percben), Böjte P. (Horváth J. a 64. percben), Iványi Bence, Nagy G. (Marits T. a szünetben), Sebők A., Cser G., Plajbász I., Kuti K., Kuti R. Vezetőedző: Mátés Balázs.

Dél-Balaton FC: Gáspár Zs. – Sövény G., Huszár T., Balása M. (Gerencsér A. a szünetben), Böröczky B., Varga Á., Majoros Barnabás, Balogh B., Vajandt Gy., Majoros Bálint, Ódor G. (Réti A. a 48. percben). Vezetőedző: Böröczky Bánk.

Gólszerzők: Mátés B. a 35. percben, Kuti R. a 41. percben, Kuti K. az 50. percben, Huszár Cs. a 89. percben.

Kiállítva: Horváth Cs. a 84. percben, illetve Huszár T. a 84. percben, Böröczky B. az 51. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Mezőcsokonya SE–Dél-Balaton FC 0–0.

Karád SC–Buzsák KSE 1–1 (0–0)

Karád, vezette: Czár K.

Karád SC: Gróf N. – Bánki M. (Bencze R. a 65. percben), Kreka B. (Bánki B. a 85. percben), Szűcs J., Óvári K., Barabás Gy., Takács D., Hajduk P., Strángli P., Hajdu Cs. (Kovács R. a 73. percben), Komáromi B. Vezetőedző: Torma Zsolt.

Buzsák KSE: Szulimán K. – Pacsai Gy. (Babina Zs. a 12. percben), Fejes K. (Hosszú B. a szünetben), Nemes P., Proity R., Németh J., Bebics B. (Molnár G. a 73. percben), Borsi L. (Hosszú B. a 77. percben), Palkovics J., István P., Horváth M. Vezetőedző: Kesztyűs Imre.

Gólszerzők: Strángli P. a 92. percben, illetve Németh J. a 60. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Karád SC–Buzsák KSE 2–5.

Kiskorpádi SE–Böhönye KSE 0–3 (0–1)

Kiskorpád, vezette: Dr. Hegedüs István.

Kiskorpádi SE: Imre K. – Blinczki Á., Kelemen Cs., Szabó Zs., Erdei F., Nagy K., Hortobágyi B., Büki B., Burda D., Sznopek B., Orsós P. Vezetőedző: Récsei János.

Böhönye KSE: Szabó Cs. – Banicz K., Csalló I., Garai Bence, Garai Balázs (Kocsis Z. a 75. percben), Gőbölös B., Csizmadia T., Farkas Cs., Ruzsics D., Bakos M. (Farkas T. az 56. percben), Mózes G. (Szabó P. a 66. percben). Vezetőedző: Bérdi József.

Gólszerzők: Farkas Cs. a 10. percben, Csizmadia T. a 72. percben, Farkas T. a 88. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpádi SE–Böhönye KSE 1–7.

A góllövőlista élcsoportja: 1. Kuti Richárd (Mezőcsokonya SE) 54 gól, 2. Tompa István (FC Barcs) 32 gól, 3. Farkas Tamás (Böhönye KSE) 24 gól, 4. Török Richárd (Kéthelyi SE) 23 gól, 5. Zalivadnij Patrik (Kaposmérő SE) 22 gól, 6. Varga Donát (1926 PSE Fonyód) 21 gól, 7. Galgóczi Károly (Dél-Balaton FC) és Kuti Krisztián (Mezőcsokonya SE) 20-20 gól.

A Somogy megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának eredményei

Szabási SE–Balatonszárszó NKSE 3–4 (az ifjúsági mérkőzésen 1–4), Kapostáj Zimány SE–Zamárdi Petőfi SE 4–1 (az ifjúsági mérkőzésen 4–1), Inke Villtek SE–Somogyvár KÖSE 3–3 (az ifjúsági mérkőzés elmaradt), Koppányvölgye FC–Berzence SE 4–1 (az ifjúsági mérkőzésen 4–1), Nágocs SE–Osztopán SE 8–2.

A Somogy megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság, az Északi csoport 22. fordulójának eredményei

Kapolyi SE–Ádándi KSE 1–3, Somogybabod SE–BB SC Balatonboglár 5–2, Andocs KSE–Balatonújlaki SE 1–6, Kötcse SE–Somogyjád II-Alsóbogáti Sasok 8–3. A Balatonendrédi Haladás FC–Visz Dél-Balaton FC mérkőzés elmaradt.

A Somogy megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság, a Déli csoport 22. fordulójának eredményei

Somogyszili SE–Ötvöskónyi KSE 6–3, Homokszentgyörgyi SE–Lábodi Medosz SE 2–0, Iharosberény SE–Csököly Ö.SE 2–4, Mike FC–Gyékényes SE 3–2, Kaposújlaki SE–Mezőcsokonya SE 5–2. A Bodrog SC–Somogyszobi VSE mérkőzés elmaradt.

Ne maradjon le a sonline.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!