PL: a 92. percben mentett pontot, de így is aggódhat a Leeds

CS. M.CS. M.
2022.05.15. 17:15
Pontot mentett, de egyáltalán nem nyugodhat meg Jesse Marsch együttese (Fotó: AFP)
A bennmaradásért küzdő Leeds United a 92. percben egyenlített, így 1–1-es döntetlent játszott otthon a Brightonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 37. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A délutáni idősáv legfontosabb meccsét a Manchester City játszotta a West Ham otthonában, arról a találkozóról IDE KATTINVTA olvashat bővebben!

A többi mérkőzés közül a Leeds–Brighton emelkedett ki, előbbi ugyanis a bennmaradásért küzd. Vezetést a vendégek szereztek, de nem adta fel Jesse Marsch együttese, s a 92. percben Pascal Strujik góljával kiegyenlített. A Leeds jelenleg a 17. helyen áll, de a 18. Burnley eggyel kevesebb meccset játszott, és csak egy ponttal van lemaradva.

A Leicester City 5–1-re kiütötte a már kiesett Watfordot – Jamie Vardy és Harvey Barnes is duplázott. Az Aston Villa–Crystal Palace és a Wolverhampton–Norwich találkozón egyaránt 1–1-es döntetlen született.

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ

Aston Villa–Crystal Palace 1–1 (Watkins 69., ill. Schlupp 82.)
Leeds United–Brighton 1–1 (Struijk 90+2., ill. Welbeck 21.)
Watford–Leicester City 1–5 (Joao Pedro 6., ill. Maddison 18., Vardy 22., 70. H. Barnes 46., 86.)
West Ham United–Manchester City 2–2 (Bowen 24., 45., ill. Grealish 49., Coufal 69. – öngól) – BŐVEBBEN ITT!
Wolverhampton–Norwich City 1–1 (Ait-Nouri 55., ill. Pukki 37.)