Labdarúgó megyei II. osztály, Észak csoport

2022.05.28. 20:38

„Gratulálunk az Ózdnak a bajnoki címhez. Sok sikert nekik a megyei I. osztályban!”

Megyei II. osztály Észak csoport, 28. forduló, szombati eredmények.

Szirmabesenyői – Ózd-Sajóvölgye. Fotó: Vajda János

Szirmabesenyői – Ózd-Sajóvölgye 0-1 (0-0)

Szirmabesenyő, 200 néző. V.: Nagy L.

Szirmabesenyő: Nagy T. –  Bári, Raduly, Erdei (Nyitrai), Banu, Lukács A. (Ártim), Balázs Á., Nyíri, Nagy G. (Trembeczki), Simon Sz., Remák. Edző: Konczvald István.

Ózd-Sajóvölgye: Elek – Szemere (Berta), Bene (Takács), Stefán, Pataki, Horváth S. (Pogonyi), Jobbik, Benko, Havasi, Fábián, Sebők. Edző: Bene Attila.

G.: Takács. Killáítva:  Havasi (42.) Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: nincs.

Konczvald István: – Igazai rangadó volt, pont amilyenre számítottunk. Az egész éves munkánkat a mai játékkal ünnepelhettük meg, ami nagyon szépen sikerült, hiszen  bátran és tudásunkat megmutatva játszottunk, amiért mérhetetlenül büszke vagyok játékosaimra. Az ózdiaktól kapott rengeteg elismerés is megmutatja, hogy jó munkát végeztünk. Minden játékosom előtt le a kalappal. "Lukinak" mielőbbi felépülést kívánunk.  Gratulálunk az Ózdnak a bajnoki címhez. Sok sikert nekik a megyei I. osztályban!

Bene Attila:  – Több mint 50 percet emberhátrányban játszottunk. Roppant nagyszerű csapatunk van és kiváló vezetőink. Köszönet mindenkinek, aki segítette a csapatot.

Hidvégardó – Borsodszentgyörgy 4-1 (3-1)

Hidvégardó, 50 néző. V.: Oscsenda.

Hidvégardó: Spisák – Frank A. (Laczkó), Giba B. (Kenéz), Kalász, Ragyina K. (Berki), Giba Sz. (Frank Z.), Köteles, Gresó (Frank R.), Kiss D. (Nagy O.), Toldi (Turcsik), Ragyina R. Edző: Takács László.

Borsodszentgyörgy: Bogdán – Hovodzák, Barabás, Rácz, Berecz, Krizsai (Németh), Nagy S., Kriston (Berki), Bárdos, Váradi, Horváth B. Elnök: Tuza Lajos.

G.: Ragyina K. (3), Giba Sz., ill. Kriston. Jók: Ragyina K. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: nincs.

Takács László:  – Gratulálok a fiúknak! Átérezték a mérkőzés fontosságát. Megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Külön köszönet, hogy ebben a nehéz helyzetben is 18-an voltunk!

Tuza Lajos:  –  A legmesszebb lévő ellenfelünkkel  ki-ki meccset játszottunk. Helyenként erélytelen játékvezetés mellett az a csapat nyert, akinek több gólt sikerült rúgni. Nekünk sem kellett volna eljönni, mint azt más csapatok megtették az ellenfeleikkel.  Mi kilenc emberrel is kiálltunk idegenbeli meccsünkön. A szövetség a sportszerűség szellemében mit tesz ilyenkor?

Parasznya – Szendrő 3-3 (0-2)

Parasznya, 150 néző. V.: Haraszin.

Parasznya: Kovács B. (Dálnoki) – Kovács P., Csendi (Gulyás), Tóth M., Botos, Merucza, Nagy M. (Illés), Illovai, Nagy Zs. (Kolozsvári), Hegedüs, Lakatos (Kiss J.)    Edző: Bodnár József.

Szendrő: Csáki – Beri A., Ádám M., Ádám A., Ádám R., Ádám L., Beri I. Zs. (Beri L.), Lakatos, Djubók (Dániel I.), Beri II. Zs., Kiss G. Elnök: Szaniszló Richárd.

G.: Kovács P., Illovai, Merucza, ill. Beri Zs. (2), Djubók. Jók: Illés,  Merucza,  Tóth M. Kolozsvári, ill. Djubók, Beri A., Beri I. Zs. Ifi: elmaradt.

Bodnár József:  – Az első félidőben kivégezhetett volna bennünket a Szendrő, mert fegyelmezetlenül játszottunk. Lehet, hogy nincs helyünk a dobogón, de azt ígérhetem, hogy az utolsó leheletünkig harcolni fogunk érte. Sok sikert  a vendégeknek a jövőben.

Szaniszló Richárd: – Szép öltöző, szép első félidei játék és egy vagon kihagyott helyzet. Értékelhetetlen második félidő. Az első játékrészben le lehetett volna zárni a mérkőzést, helyette szerencsés góllal egyenlített a hazai csapat, de nem érdemtelenül.

A Mályinka – Szikszó és az Izsófalva – Sajóvámos találkozó elmaradt mert a vendégcsapatok különböző okok miatti létszám gondokra hivatkozva lemondták a meccset. A 3 pontot így mindkét esetben 3-0-al a hazaiak kapták. Ifi. mérkőzésen: Mályinka - Szikszó 1-6.

Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!