Megyei I. osztály

2022.10.01. 19:54

„Ennyi helyzetet kihagyni bűn, ezért járt is a büntetés”

A labdarúgó megyei I. osztály 8. fordulójában szombaton hét meccset rendeztek meg.

ÉM

illusztráció

Fotó: Shutterstock

Mezőkövesd Zsóry FC tartalék – Ózd-Sajóvölgye   1-1 (1-0)

Mezőkövesd, 50 néző. V.: Haraszin.

Mezőkövesd Zsóry FC tartalék: Tordai – Bernáth, Sike, Brtan, Rabatin, Vojtkó (Lőrincz), Bodnár A. (Tóth O.), Csomós, Dankó, Bacsó (Rozgonyi), Tóth Á. Edző: Sivák Sándor.

Ózd-Sajóvölgye: Kosztyu – Szemere N., Takács T., Bene A., Pataki, Pogonyi (Magyar), Horváth S. (Stafán), Zimányi, Benko, Havasi (Jobbik), Sebők. Játékos-edző: Bene Attila.

G.: Rabatin, ill. Bene A.

Jók: Rabatin, Dankó, Bernáth, Brtan, Tordai, ill. Sebők, Havasi, Bene A.

Sivák Sándor: – 1-0-nál megint ziccerlabdát rontottunk ezért sajnos ismét nem tudtunk nyerni.

Bene Attila: – Küzdelmes és jó iramú mérkőzésen mindkét csapat előtt komoly gólszerzési lehetőségek adódtak, így úgy gondolom az összkép alapján reális eredmény született.

Bőcs KSC – BTE Felsőzsolca    1-2 (0-2)

Bőcs, 70 néző. V.: Nagy L.

Bőcs KSC: Mertus – Bicskey, Kerekes, Kramcsák, Dani, Tóth T., Matesz, El-Sherif (Horváth), Szabó (Bárdos), Orosz, Ondó. Edző: Zsiga Gyula.

Felsőzsolca: Giák – Veréb, Csendom, Balogh D., Molnár D. (Balogh N.), Dlehány (Szűcs), Mikolka, Moroncsik, Varga B., Lippai, Agárdy. Edző: Gulyás Dénes.

G.: Orosz, ill. Moroncsik, Kerekes (öngól).

Jók: senki, ill. Mikolka, Veréb, Giák.

Zsiga Gyula: – Az első félidőben megérdemelten vezettek a vendégek, a második játékrészben közel kerültünk a pontszerzéshez de ma az égiek nem voltak velünk.

Gulyás Dénes: – Egy tartalékosan felálló Bőcs ellen az első félidőben lezárhattuk volna a mérkőzést, ehelyett izgulhattunk végig, magunknak köszönhetjük. További sok sikert a Bőcsnek.

Tállya KSE – Bánhorváti 1-0 (1-0)

Tállya, 40 néző. V.: Balogh.

Tállya KSE: Tarr – Péter, Kádár, Mészáros, Lakatos L. (Árvai), Penti (Tőkes), Dávid (Mihálszki), Blaskó, Banu (Paranai), Bihari, Szőcs. Edző: Pachinger János.

Bánhorváti: Asztalos – Hallgató, Arday, Filkóházi (Kovács Sz.), Kazvinszki, Nagy Á., Zsigrai, Kréti, Fejes, Horváth Sz. (Lukács), Lovasi (Nagy D.). Edző: Mátyás József.

G.: Dávid.

Jók: az egész csapat, ill. Kazvinszki, Arday, Fejes, Zsigrai.

Pachinger János: – A mi helyzetünkben célfocit kellett játszanunk és ez ma eredményes volt. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 70-30 százalék volt a labdabirtoklási arány a vendégek javára. Szerdán a 90. percben vesztettünk, ma az első percben szerzett gól ért nagyon fontos három pontot. Gratulálok a csapatnak.

Mátyás József: – Nem tudom elmarasztalni a csapatot a mutatott játék miatt, minden mutatóban a hazaiak fölé nőttünk, de az első percben egy szerencsétlen gól eldöntötte a három pont sorsát. Mindenképpen pozitívum, hogy javult az idegenbeli játékunk és a helyzetkialakításunk, viszont a helyzetkihasználásunkon még dolgozni kell, mert vagy a kapus hárított bravúrral vagy centikkel mentek el a labdák a kapufák mellett.

BSK Alsózsolca – Nyékládházi DE     5-1 (2-1)

Alsózsolca, 80 néző. V.: Sántha.

BSK Alsózsolca: Stumpf D. – Juhász (Száva), Csattos (Borai), Bóna (Üveges), Lippai (Remeczki), Porkoláb, Szajky (Palkó), Kis-Orosz, Urbán, Erdei-Nagy (Hankó), Bóta. Edző: Varacskai István.

Nyékládházi DE: Fízer – Stumpf Á., Bodnár (Durst), Hajdú, Monyók (Orosz), Tamók (Barna), Zsadányi (Leczó), Hankó, Osváth (Zouaoui), Répási, Ambrus. Edző: Tóth Rajmund.

G.: Porkoláb, Erdei-Nagy, Szajky, Borai, Kis-Orosz, ill. Stumpf Á.

Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 4-0.

Varacskai István: – Átérezte a csapat a mérkőzés súlyát, mindenki maximálisan odatette magát így végig kézben tartva a találkozót megérdemelten szereztük meg a három pontot.

Tóth Rajmund: – Gratulálok az Alsózsolcának.

Cigánd SE – Encs VSC    6-2 (3-0)

Cigánd, 200 néző. V.: Szoboszlay.

Cigánd SE: Nagy S. – Ferencz (Nagy N.), Szegedi, Elek (Katona), Sztaroszta, Motkó (Juhász), Nagy D., Szőlősi (Baráz), Vass, Kulcsár (Atamas), Kelemen (Tóth Á.). Edző: Paulik István.

Encs VSC: Madarasi – Bodnár, Horváth B., Gergely (Rakaczki), Péter, Zsiga, Kontra (Tarnai), Bauer, Varga A. (Molnár J.), Pecsenye, Nyitrai. Edző: Gyulai József.

G.: Nagy D. (3), Ferencz, Motkó, Tóth Á., ill. Molnár J., Rakaczki.

Jók: az egész csapat, ill. senki.

Paulik István: – Magabiztos győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak, haladunk a cél felé.

Gyulai József: – Gratulálok a hazaiaknak sajnos ma még edzőpartnernek is gyengék voltunk...

Gesztely FC – MVSC-Miskolc    1-2 (0-1)

Gesztely, 200 néző. V.: Gyüre.

Gesztely FC: Molnár M. – Schmidt, Erdélyi, Varga L. (Földvári), Majdanics, Csáki (Mészáros), Szabó Zs., Horváth S. (Sikur), Berta (Szárnya), Bogyó, Demkó. Edző: Simon Imre.

MVSC-Miskolc: Koczán – Subert, Polényi, Tasi, Bódi, Csávás, Kele, Dunai (Tóth B.), Ujj, Figeczki, Kovács B. Edző: Jordán András.

G.: Demkó, ill. Dunai (2).

Kiállítva: Demkó (91.).

Jók: senki, ill. Koczán (a mezőny legjobbja) és az egész csapat.

Ifi: 8-2.

Simon Imre: – Mentünk, akartunk de sajnos amíg a helyzeteinket nem tudjuk értékesíteni addig nehéz lesz mérkőzést nyerni.

Jordán András: – Nagyon nehéz helyzetben vagyok, ha a csapat jó teljesítményére jelzőt akarok találni. Megfogyva bár, de törve nem, ez az MVSC!

Sajóbábonyi VSE – Hidasnémeti VSC 4-3 (1-2)

Sajóbábony, 150 néző. V.: Jakab.

Sajóbábonyi VSE: Gergely – Mezőssy L. (Mezőssy M.), Németh D., Németh B., Titkó, Szitai (Póczos), Huszti (Szikora), Tóth I., Lakatos R. (Madarász), Tóth T., Sebők. Játékos-edző: Kovács Péter Lajos.

Hidasnémeti VSC: Málik – Jano (Bucsák), Bardetskyi (Menougong), Czető, Illés R., Molnár M., Tóth K. (Ambrus), Hirjak, Moroziuk (Takács P.), Tucsa, Tóth G. (Martonak). Edző: Török András.

G.: Sebők (2), Mezőssy L., Németh D., ill. Czető (2), Molnár M.

Jók: az egész csapat, ill. Czető. Molnár M., Hirjak.

Ifi: 2-4.

Kovács Péter Lajos: – Az első félidőben kicsit tompán futballoztunk, de a szünetben átbeszéltük a dolgokat és nagyon egységesen és jól játszva a második játékrészben megfordítottuk meccset, igazi csapatmunka volt. A csapat nevében köszönjük Lakatos Jenőnek a babgulyást. További sok sikert a Hidasnémeti csapatának.

Török András: – Ennyi helyzetet kihagyni bűn, ezért járt is a büntetés. 2-1-nél megint nem zártuk le a meccset. Gratulálunk a Bábonynak.

Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!