2022.07.02. 12:06

Gólzáporos győzelemmel kezdett a megújult DVSC

A Sényő elleni szombat délelőtti edzőmérkőzésen mutatkozott be Joao Janeiro a Loki kispadján.

Forrás: DVSC

A portugál mester két részre osztotta a csapatot, 2 játékos kivételével mindenki egy félidőt kapott a bizonyításra. A Loki 4-2-3-1-es felállásban játszotta végig a találkozót, láthatólag lapos, egyérintős játékra törekedve a harmadosztályú ellenféllel szemben.

A csapatkapitány Dzsuzsdák Balázs ezen a találkozón ismét hátravont irányítót játszott a fedezetsorban, számos szép passzal vétetve észre magát. A debreceniek sokszor játszották meg a vonal mentén feltűnő szélsőiket és hátvédjeiket, számos ilyen támadás okozott komoly veszélyt a vendégek kapuja előtt.

A DVSC testvériesen elosztotta gólokat, hiszen mindkét játékrészben 4-4 góllal terhelte meg a sényőiek hálóját.

MSZ

Edzőmérkőzés

DVSC–Sényő 8–0 (4–0)

DVSC 1. félidő: Hrabina - Baranyai, Dreskovics, Charleston, Ferenczi - Major, Dzsudzsák - Bevárdi, Szécsi, Bódi - Rácz

DVSC 2. félidő: Gróf - Kusnyír, Sipos, Deslandes, Manrique - Baráth, Varga - Kundrák, Farkas (Erceg, 69.), Sós - Dorian Babunszki

Gól: Charleston (3.), Szécsi (30.), Bévárdi (39.), Rácz (45. - tizenegyesből), Sós (49., 87. - az elsőt tizenegyesből), Babunszki (72., 76.)

Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!