Hirdetés

2023.03.21. 15:52

A MAB Tarnóca Kft. bányagép karbantartó és nehézgépkezelő munkatársakat keres

Szeretnél modern munkagépeket javítani, felügyelni, hogy egyre több és jobb utakon autózhass? Mi is ezért dolgozunk külfejtésű kőbányáinkban, az építőipar meghatározó szereplőjénél, a MAB Tarnócánál.

Ha ráadásul szeretnél egy stabil, csaknem 30 éves múltú vállalatnál, egy lelkes, jókedvű csapat tagja lenni, Téged is várunk Kisnánára bányagép karbantartó munkakörbe.

BÁNYAGÉP KARBANTARTÓ

Ezek a feladatok várnak rád:

  • bánya- és építőipari munkagépek, berendezések szerelése,
  • szakszerű karbantartása szervizkönyv alapján,
  • működésük felügyelete,
  • hibakeresés, hibafeltárás, diagnosztika.

A munkakedven kívül szükséges hoznod:

  • fémipari szakképesítés/ szakmunkás bizonyítvány,
  • minimum 5 éves gyakorlat,
  • alapfokú műszaki rajz olvasási ismeretek,
  • fémipari szerszámok, eszközök ismerete,
  • jó kézügyesség, tanulékonyság, pontos munkavégzés, megbízhatóság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny, ha az alábbiak valamelyikének is megfelelsz:

  • KOMATSU gyártmányú bánya- és építőipari gépek ismerete,
  • hegesztő, lángvágó szakképesítés
  • egyéb bányászati/ építőipari munkagépek és berendezések szerelésében való jártasság.

A munkádat a következőkkel háláljuk meg:

  • versenyképes jövedelem,
  • munkába járás támogatása,
  • rendszeres bónusz,
  • hosszú távú, határozatlan idejű munkalehetőség,
  • bejelentett, teljes munkaidős állás,
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • modern géppark,
  • munkavédelmi csomag, munkaruházat juttatás.

Munkavégzés helye: 3264 Kisnána, Heves vármegye

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes szakmai önéletrajzod, bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címen.

Szeretnél modern munkagépeken dolgozni, hogy egyre több és jobb utakon autózhass? Mi is ezért dolgozunk külfejtésű kőbányáinkban, az építőipar meghatározó szereplőjénél, a MAB Tarnócánál.

Ha ráadásul szeretnél egy stabil, csaknem 30 éves múltú vállalatnál, egy lelkes, jókedvű csapat tagja lenni, Téged is várunk Kisnánára nehézgépkezelő munkakörbe.

NEHÉZGÉPKEZELŐ

  • bánya- és építőipari gépek kezelése, üzemeltetése,
  • a munkagépek napi karbantartása, működésének felügyelete,
  • műszaki- és munkanapló, üzemi lap vezetése,
  • a termelt és a szállított mennyiségek regisztrációja.

  • minimum 3 éves nehézgépkezelői gyakorlat 20 tonna feletti munkagépeken,
  • nehézgépkezelő, vagy építő- és anyagmozgató munkagép kezelő OKJ-s bizonyítvány,
  • gépkezelői jogosítvány (szükséges gépcsoportok: 1222, 4511),
  • pontos munkavégzés, megbízhatóság,

  • egyéb mezőgazdasági/ építőipari munkagépek szerelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • az alábbi szakképesítések bármelyike:
  •  szilárdásvány-kitermelőgép kezelője
  • külfejtéses bányaművelő
  • vájár
  • aknász

Címkék#hirdetés

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a heol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában