Labdarúgás

2023.03.21. 19:37

A Füzesabonyi SC csökkentette a hátrányát, egyben növelte az előnyét

A hétvégi két rangadó közül a Füzesabonyban rendezett meccs hazai sikerrel zárult a Heves megyei I. osztályú bajnokságban, ami a három ponton túl többet jelentett a győztesnek.

B. Cs.

Forrás: Heves Megyei Hírlap Grafika

A 16. játéknap Füzesabonyi SC-Erőss út–Lőrinci VSC párharcát Pataki Viktor fejes góljával a házigazdák nyerték 1–0-ra.

Az LVSC öt győztes összecsapást követően kapott ki és ez növeli az FSC sikerének értékét.

Arról nem beszélve, hogy így pontszámban a Lőrinci nem tudta beérni az abonyi gárdát, miközben négy egységre csökkent az éllovas GYAK-kal szembeni hátránya, ugyanis a zöld-fehérek a gyöngyöshalászi derbin ikszeltek (0–0). Utóbbi csata 270 néző előtt zajlott, ez pedig manapság kiemelkedő érdeklődésnek számít.

A 17. fordulót így az éllovas Gyöngyösi AK 15 mérkőzésen szerzett 38 ponttal a tarsolyában kezdi a második Füzesabony (14/34), a harmadik Lőrinci (15/28) és a negyedik Gyöngyöshalász (15/27) előtt.

Ne maradjon le a heol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!