Hirdetés

2022.09.26. 13:18

Újságírót keresünk! Csatlakozz a Nool.hu csapatához!

Újságírót keresünk a Nool.hu csapatába. A munkavégzés helye Salgótarján vagy Balassagyarmat.

Nool

A Mediaworks Hungary Zrt. ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női, bulvár-, gasztro-, ifjúsági és sportmagazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte. A „Content first”, azaz „Első a tartalom” szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban, invesztál bele és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének.

A Mediaworks Hungary Zrt. Nógrád megyébe, a Nool.hu és a Nógrád Megyei Hírlap szerkesztőségébe újságírót keres.

Leendő kollégánk feladatai:

  • Nógrád megyei vonatkozású cikkek, tudósítások, interjúk készítése
  • területileg meghatározott témák, hírek, események figyelemmel kísérése, különböző műfajokban történő naprakész feldolgozása
  • a releváns közösségimédia-platformok figyelése
  • rendezvényeken, sajtótájékoztatókon történő részvétel

Elvárásaink:

  • megfelelő szövegalkotási készség, nyelvhelyesség
  • Nógrád megyei lakó- vagy tartózkodási hely
  • megyei helyismeret, kapcsolatrendszer, közéleti jártasság
  • fiatalos, kreatív látásmód
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • kommunikáció-, média- vagy magyar szakos végzettség
  • sajtószakmai ismeretek, gyakorlat
  • érdeklődés videó- és hanganyagok készítése iránt
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő feladatok
  • stabil technikai háttér
  • fiatalos és dinamikus csapat
  • kellemes irodai környezet

A munkavégzés helye:
Salgótarján vagy Balassagyarmat

Pályázatodat – a bruttó bérigény megjelölésével – 2022. október 7-ig várjuk a [email protected] címre. Az e-mail tárgyába feltétlenül írd be: „újságíró - Nógrád megye”!

Címkék#hirdetés

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában