Megyei II. osztályú foci

2023.05.29. 17:00

Hét gólt, két kiállítást és madocsai győzelmet hozott a Duna-parti derbi

Az ASE Paks vendégeként nyert a Madocsa a megyei II. osztályú focibajnokság hétvégi fordulójában. Vereségével a Tolna és az Aparhant már biztos, hogy érem nélkül marad.

B. S.

A madocsai Kern Tamás tisztáz a paksi Prantner Zoltán elől

Fotó: Molnár Gyula

Sorozatban negyedik bajnokiján maradt nyeretlen és zsinórban harmadik mérkőzését veszítette el a Tolna, ezzel biztos, hogy lemarad a dobogóról a megyei másodosztályban. A Bonyhád-Börzsöny viszont a rossz tavaszi rajtot követően a legutóbbi tizenöt megszerezhető pontból 11-et megszerzett, így még odaérhet a bronzéremre, aminek a helyét a kölesdieket legyőző Fadd birtokolja. Hét gólt, két kiállítást és madocsai sikert hozott a a szomszédvári rangadó Pakson.

Megyei II. osztály, 25. forduló
Faddi SE–Zönge SE 6–3 (4–1). Fadd, v.: Pekoli (Szappanyos, Tóth T.). Gólszerző: Hostyányszki M. (7., 79.), Szabó B. (18.), Baros (32.), Néth (42., öngól), Szatmári (75.), illetve Koller P. (48., 89.), Pilisi P. (45.)
Kisdorogi FC–Tolna FC 3–2 (2–2). Kisdorog, v.: Lengyel S. (Kapéter J., Petrovics). Gólszerző: Mészáros M. (35., 58., 11-esből), Dóczi (40.), illetve Merkl M. (16.), Sára P. (19.)
Aparhanti SE–Bonyhád-Börzsöny SE 1–3 (0–1). Aparhant, v.: Kovács L. (Maczik, Prantner M.). Gólszerző: Miklóssy (79.), illetve Szedlacskó (10.), Pechár (59., 11-esből), Bece (76.)
ASE Paks–Madocsa SE 3–4 (0–2). Paks, v.: Czagány (Szabó J., Debreceni K.). Gólszerző: Timár (60., 89.), Rácz Zs. (49., 11-esből), illetve Szlucska (30.), Wenhardt (44.), Gondos R. (47.), Böde I. (78.). Kiállítva: Péger (79., ASE), Rácz Zs. (94., ASE)
A Simontornya TC–Nagymányoki SE mérkőzés elmaradt.