Laidouni bemutatkozott Berlinben, a legjobb nyolc közé jutott a Német Kupában

Horizontal
Wolfsburg's German midfielder Felix Nmecha (L) faults Union Berlin's Tunisian midfielder Aissa Laidouni vie for the ball during the German Cup (DFB Pokal) football match between FC Union Berlin and VfL Wolfsburg in Berlin on January 31, 2023. (Photo by John MACDOUGALL / AFP) / DFB REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND QUASI-VIDEO.
Az Union Berlin 2-1-re nyert hazai pályán a Wolfsburg ellen, így bejutott a Német Kupában a legjobb nyolc csapat közé.

Az Union keretében ezúttal nem volt ott a magyar válogatott Schäfer András, a Ferencvárostól igazolt tunéziai Aissa Laidouni pedig a cserepadon kezdett.

Waldschmidt góljával már az 5. percben vezetett a Wolfsburg, de Knoch révén már a 12. percben 1-1 volt az állás.

Laidouni a 63. percben állt be, voltak jó megmozdulásai, kiharcolt egy sárga lapot is az ellenfélnek és ott volt a pályán, amikor a 79. percben Behrens győztes gólt szerzett.

Aissa Laidouni eső meccsét játszotta új csapatában Forrás: AFP/John Macdougall

A hajrában a berlini Giesselmann kapta meg a második sárgáját egy műesésért, de az eredmény már nem változot, 2-1-re nyert az Union és ott van a legjobb nyolc között.