Mol Magyar Kupa: újabb öt NB III-as csapat búcsúzott

D. S. B.D. S. B.
2022.08.07. 19:37
A zöld mezes zsámbékiak nyolc góllal nyertek Körmenden (Fotó: Szendi Péter/Vas Népe)
A szombati hat után vasárnap újabb öt harmadosztályú együttes búcsúzott a labdarúgó Mol Magyar Kupából. A Monor hosszabbítás után győzte le a Ceglédet, a BVSC 7–0-ra nyert az NB III-as újonc Teskánd vendégeként, a Putnok a bajnoki rivális Sényőt múlta felül 2–0-ra, míg a Kelen a megyei első osztályú Pécsváradtól elszenvedett 1–0-s vereséggel búcsúzott. A Hajdúszoboszló Karika Balázs szögletből szerzett góljával vezetett Edelényben, a borsodi házigazda azonban fordított, és 3–1-re nyert. A harmadosztályban újonc Zsámbék 8–0-ra kiütötte vendéglátóját, a Körmendet.

Létavértes SC (Hajdú-Bihar II.)–FC Hatvan (NB III) 0–5
Nagydobosi LSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg II.)–Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.) 0–5
Bugyi OBO SE (Pest I.)
–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun I.) 1–0
Silver Tüzép Karancslapujtő (Nógrád I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.) 6–0
Putnok FC (NB III)–Sényő-Carnifex FC (NB III) 2–0
Mátraderecskei SE (Heves I.)–Vác VLSE (Pest I.) 3–0 – a váciak visszalépése miatt játék nélkül
Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–Kelen SC (NB III) 1–0
Edelény Borsodszer (Borsod-Abaúj-Zemplén II.)–Aqua-General Hajdúszoboszló (NB III) 3–1
Balmazújváros SC (Hajdú-Bihar I.)–Hidasnémeti VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.) 1–2 hosszabbítás után

A szombati eredményekről ide kattintva olvashat!