Videó: látott már egy percen belül 3 piros lapot? A Fulham megcsinálta az MU ellen

2023.03.20. 11:06
Mint arról beszámoltunk, a Manchester United fordított, és 3–1-re legyőzte a Fulhamet az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjében. A londoni együttes a második félidőben, 1–0-s vezetésnél egy percen belül három piros lapot is kapott: a tizenegyest videózó játékvezető, Chris Kavanagh először az edzőt, Marco Silvát állította ki, aztán a kapu torkából kézzel mentő Williannak is felmutatta a piros lapot, amellett, hogy büntetőt ítélt. De nem volt itt vége, mert a döntésen felháborodó Alekszandar Mitrovics túllőtt a célon, így őt is kiszórta a bíró.

A HÁROM PIROS LAPA HÁROM PIROS LAP

A Fulham tehát a hajrára elvesztette az edzőjét, ráadásul kilenc emberre fogyatkozott. Bruno Fernandes a büntetőt értékesítette, aztán a középkezdés után szinte rögtön újabb gólt szerzett az MU, eldöntve ezzel a továbbjutást.

És ha már a portugál játékos szóba került, emlékezhetünk a „vörös ördögök” Liverpool elleni mérkőzésére, amikor Fernandes egy kicsit odébb tolta a partjelzőt. Ő ezért akkor nem kapott semmit sem.

FERNANDES ÉS MITROVICS JELENETE

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT!

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
Manchester United–Fulham 3–1
(B. Fernandes 75., 90+6. – az elsőt 11-esből, Sabitzer 77., ill. A. Mitrovics 50.)
Kiállítva: Willian (70., Fulham), A. Mitrovics (Fulham, 74.)

Manchester City–Burnley (II.) 6–0
(Haaland 32., 35., 59., J. Álvarez 32., 73., Palmer 68.)
Sheffield United (II.)–Blackburn Rovers (II.) 3–2 (Gallagher 28. – öngól, McBurnie 81., Doyle 90+1., ill. Brereton Díaz 21. – 11-esből, Szmodics 60.)
Brighton–Grimsby (IV.) 5–0 (Undav 6., E. Ferguson 51., 70., March 82., Mitoma 90.)