Női kézi BL: Nincs magyarázatom erre a szörnyű estére – Ambros Martín

2022.09.25. 07:20
A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában az eddig két győzelemmel álló Győri ETO a francia Metzet fogadta, és váratlan vereséget szenvedett (24–28). A magyar csapat közel hét év után kapott ki újra a BL-ben hazai pályán. A találkozó után Schatzl Nadine-nal beszélgetett az NSO Tv stábja, illetve megmutatjuk, hogyan értékelt Ambros Martín a sajtótájékoztatón.

Schatzl Nadine szerint a csapat nem pörgött a megfelelő hőfokon.

„Hiányzott belőlünk a tűz, főleg az első félidőben, a másodikban már valamivel nagyobbat sikerült küzdenünk, de ott meg már sajnos az eredmény után futottunk, úgyhogy azt tudom mondani, a Metz megérdemelten nyert.”

Ambros Martín vezetőedző először is gratulált az ellenfélnek.

„Az első pillanattól kezdve sokkal jobban játszott, mint mi. A januári meccsünk teljesen más volt ellenük itthon. Most gyakorlatilag azt mondhatom, hogy ez volt a valaha nyújtott egyik legrosszabb teljesítményünk hazai pályán.”

Videónkból kiderül, hogy maga a tréner sem tudja, mi történt ezen az estén, Schatzl pedig a szurkolók támogatásáról is beszél.

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA,CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
GYŐRI AUDI ETO KC–METZ HANDBALL 24–28 (14–18)
Győr, 4019
néző. V: Braseth, Sunder (norvégok)
GYŐR: SANDRA TOFT – Győri-Lukács 1, Rju Un Hi 2, Nze Minko 4, Blohm 4 (1), V. Kristiansen 3 (1), Schatzl Nadine 2. Csere: Silje Solberg (kapus) 1, Broch, Gros 2 (1), ANNE M. HANSEN 5 (1), Faluvégi D., Fodor Cs. Edző: Ambros Martín
METZ: SAKO – Bont 3, Maszlova 2, K. JÖRGENSEN 4 (1), Bougtit 4, ALMEIDA DE PAULA 4, VALENTINI 7. Csere: Vinter Burgaard 3, Le Blevec, Horacek 1, Barthelemy. Edző: Emmanuel Mayonnade
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–4. 13. p.: 6–9. 18. p.: 7–12. 24. p.: 8–14. 38. p.: 15–22. 46. p.: 19–24. 49. p.: 19–27. 53. p.: 22–27. 57. p.: 24–28
Kiállítások: 4, ill. 16 perc
Hétméteresek: 4/4, ill. 4/1