Nem mindennapi jelentsor játszódott le Wrexham-Sheffield United FA-kupa-mérkőzés (3–3) 71. percében, amikor még a vendégek játékosa, Daniel Jebbison sem akart hinni a szemének.

A meccs éppen 2-2-re állt az ötödosztályú walesi és a Championshipben szereplő csapatok között, amikor hirtelen a játékvezető,

Dean Whitestone leállította a meccset és kifutott a negyedik játékvezetőhöz a 71. percben.

Rövid tanácskozás után magához hívta a bíró Daniel Jebbisont, és kiállította a játékost egy olyan szituációért, amelyet ő nem vett meccs közben észre.

Eddig semmi szokatlan nincs a történetben, ám meglepő módon egy kör alakú piros lappal állította ki a megszokott négyszöghöz képest.

Dean Whitestone később a Twitteren adott magyarázatot a különleges piros lapra.

, ha gyorsan fel akarunk mutatni egy lapot, akkor már a formából tudjuk, melyiket kell elővennünk a zsebünkből."