Nem akármilyen befutót hozott a Tour de France kerékpárverseny 4. szakaszának befutója. A győztes mellett a másodikként célba érő Jasper Philipsen volt a főszereplő.

Mint arról mi is beszámoltunk tegnap, a belga Wout van Aert nyerte a Tour de France francia kerékpáros körverseny 4., Calais és Dunkerque közötti 171,5 km-es szakaszát. A Jumbo-Visma sztárja három második hely után nyert szakaszt, azonban a legtöbben mégsem róla beszélnek, hanem honfitársáról, Jasper Philipsenről. Az Alpecin sprintere ugyanis miután megnyerte a sprintet boldogan ünnepelte a szakaszgyőzelmet.

Egészen addig, amíg a centikkel mögötte beérő Christophe Laporte meg nem mutatta neki, hogy "nézd, ott van Van Aert, már az interjúkra készül".