2022.10.02. 21:06
Megyei foci - Tovább folytatódott a Ménfőcsanak vesszőfutása - friss vasárnapi eredmények
Fotó: Nagy Gábor
Duna Takarék Megyei I. osztály
Szombat
Győrújbarát–Üstökös FC Bácsa 1–2
SFAC 1900–Vitnyéd 4–4
Pannonhalma-Horn–Koroncó 0–3
Kapuvár–Caola SC Sopron 4–4
Megyei foci - Kapuvár–Caola SC Sopron
Fotók: Nagy GáborVasárnap
Hegykő–Abda-VVFK Bau 2–2
DAC Nádorváros–Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak 6–1
Gönyű–Lipót Pékség 1–6
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport
Vasárnap
Tét–Bőny-Royal Plast 3–1
Dunaszentpál–Öttevény 2–2
Dunaszeg–Mezőörs 0–2
Győrújfalu–Győrzámoly 1–0
Kunsziget–Kajárpéc-Herold Trans 0–0
Bácsa II–Győrszentiván 1–2
Robo-tech-Börcs–Enese 2–3
Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport
Szombat
MITE–Mosonszentmiklós 2–1
Vasárnap
Hédervár–Duvenbeck-Hegyeshalom 4–2
Ásványráró–Károlyháza 10–1
Halászi–Solar CT-Mecsér 2–3
Dunakiliti–Mosonszolnok 4–2
Rajka–Püski 4–1
Kimle–Noltech-Levél 5–0
Lébény–Máriakálnok 1–1
Megyei II. o. Soproni csoport
Szombat
MET-NA-Veszkény–Petőháza 3–1
Répcementi–Beled elmaradt
Vasárnap
Nagycenk–Bősárkány 0–0
Jánossomorja–Kapuvár II 2–4
Rábatamási–SVSE-GYSEV 1–1
Fertőszentmiklós–Szany 2–0
Megyei III. o. Győri A csoport
Szombat
Mezőörs II–Pér 2–1
Vasárnap
Veszprémvarsány–Tényő 1–3
Gyömöre–Győrladamér 4–1
Mindszentpuszta–Gyarmat 5–1
Táp–Felpéc 2–0
Csikvánd–Bakonyszentkirály 3–4
Győrság–Sokorópátka 4–3
Megyei III. o. Győri B csoport
Szombat
Ikrény–Győri Cápák 7–3
Rábaszentmihály–Kő-Dekor-Nyúl 1–5
Vámosszabadi–Győrasszonyfa 5–1
Vasárnap
Kóny–DAC II 0–3
Nagyszentjános–Rábacsécsény 5–0
Pázmándfalu–Győrújbarát 0–0
Töltéstava–Bajcs 3–1
Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport
Szombat
Kimle II–Újrónafő 1–2
Győrzámoly II–Győrsövényház 0–9
Turbo-Tec-Győrújfalu II–MITE II 5–1
Vasárnap
Várbalog–Darnózseli 3–0 (játék nélkül)
Bezenye–Mosonudvar 12–1
Dunasziget–Solar CT-Mecsér II 3–1
Mosonszentmiklós II–Hotel Lajta Park később
Megyei III. o. Csorna-Soproni csoport
Vasárnap
Babót–Himod 1–11
Osli–Farád 1–3
Fertőd–Harka 6–1
Markotabödöge–Rábakecöl 4–2
Jobaháza–Fertőrákos 9–0
Bágyogszovát–Csapod 2–8
Vág–Ágfalva 7–1
Egyed–Egyházasfalu 3–6
Megyei III. o. Soproni csoport
Szombat
Sopronkövesd–Balf 2–6
Pereszteg–Nagylózs 0–1
Vasárnap
TITA-Agyagosszergény–Kisfalud 3–9
Zsira–Tercia-Fertőendréd 1–1
Répcevis–Sopronhorpács-Mészáros SE 2–0
Mihályi–SFAC II 3–1
Újkér–Fertőszentmiklós II 7–2