2022.10.01. 17:49
Eredmények a megyei I. II. és III. osztályokból: hengerelt a Mersevát, gólzápor Bucsuban és Nagyrákoson
A nyolcadik fordulóval folytatódtak a megyei bajnokságok küzdelmei Vas megyében is. Folyamatosan frissítve mutatjuk a szombati és vasárnapi meccsnapok végeredményeit.
Fotó: Unger Tamás
Megyei I. osztály:
HALADÁS VSE - Zanati SE - Répcelaki SE 3-0
Jánosháza VSE - Söpte SE 3-1
Körmendi FC - CVSE-Vulkánfürdő 0-1
Kiswire Szentgotthárdi VSE - Vasvár VSE 1-0
Király SE - Rábapatyi KSK 5-0
Büki TK - Csepregi SE 0-5
Vasi Bádogos Kft Táplán SE - Sárvár FC 3-0
Szarvaskend SE - Vép VSE 0-4
Megyei II. osztály Észak
SCHOTT Lukácsháza SE - Pecöl SE 3-1
Sé Honvéd SE - Uraiújfalu SE 1-3
Elektromol Spari FC - Boba SE 3-1
CONOIL Mersevát SE - Kemenesalja FC 5-0
Gérce-Vásárosmiske KSE - Bozsoki SE 0-2
Gencsapáti KSE - Alsóújlaki SC 3-4
Újperinti Se – KemenesmagasiFC 4-0
Megyei II. osztály Dél
Tutitextil-Körmend VSE - Csákánydoroszlói KSE 2-3
Bajánsenye SE - Egyházasrádóci SE 1-2
Szentpéterfai SE - Petőfi SE Vasszécseny 2-1
Gyöngyöshermán-Sz. SE - Tanakajd TC 2-1
Rum KSC - Őriszentpéter SE
Telekes MEDOSZ SE - Horváth Ranch Kft. Nádasd 2-4
Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK - Rábatótfalui SE 4-1
Megyei III. osztály Szombathely
Jáki SZSE - Cák SKSE 3-0
Torony KSK - Kőszegi Lóránt FC 3-5
Kőszegszerdahelyi SE - Nárai SK 1-1
Nemesbőd SE - Balogunyom SE 1-9
Perenye SE - Kőszegfalvi SE 4-2
Bucsu KSK - Gyöngyösfalu SE 7-2
Acsád-Meszlen SE - Nemeskoltai KSK 3-2
Megyei III. osztály Körmend
Berki FC - Rábagyarmat KSK 1-2
Rábatótfalui SE- Szalafő FC - Rönöki SE
Gersekarát SE - FK Szakonyfalu 1-1
Őrimagyarósd SE - HSE Vasalja 2-1
Nagyrákos SE - Magyarlaki SK 4-5
Oszkó-Győrvár TSE - Kondorfa SE 0-2
Csörötnek KSK. - Gasztony KSE 9-0
Megyei III. osztály Sárvár
Keléd H.K.SZ.S.E. - Ölbő KSE 3-4
Szergény SE - Rábasömjéni TC 2-2
Mesteri Fc - Kenyeri Cserhát SE 1-9
Sorkifalud - GY. SK - Hegyhát SE Sótony 2-0
ÖTE Ikervár FC - Ostffyasszonyfa SE 0-5
Simaság SE - Répcevölgye SK Bő 0-0
Jákfai SE - Izsákfa Fc 1-4