2022.05.28. 15:32
Megyei foci - Bajnoki címet ünnepelt a Csorna - galéria - 12 gól Koroncón - Minden hétvégi eredmény
Az már korábban eldőlt, hogy a Csorna a bajnok, a Koroncó a második, s mivel a Lipótot három pont levonással büntették, a Kapuvár a harmadik. Mutatjuk az utolsó forduló összes eredményét.
Fotók: Csapó Balázs
Duna Takarék Megyei I. osztály
Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak–SFAC 1990 4-1
Koroncó–Kapuvár 8-4
Carbodent-Vitnyéd–Pannonhalma-Horn 6-2
Credobus tehetségközpot–Gönyű 6-3
Abda-VVFK Bau–Lipót Pékség 0-3
Loland-Nyúl–Üstökös FC Bácsa 4-3
DAC Nádorváros–Jánossomorja 8-0
Csorna–Győrszentiván 3-1
Megyei foci - bajnoki címet ünnepelt a Csorna
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport
Dunaszeg–Bácsa II 2-
Robo-Tech-Börcs–Győrújbarát 2-2
Győrzámoly–Győrújfalu 2-1
LBW-Nyúl II–Dunaszentpál 1-3
Bőny–Kajárpéc-Herold Trans 0-2
Tét–Rábapatona 3-2
Kunsziget–Enese 1-0
Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport
Hegyeshalom–MITE 0-2
Mosonszentmiklós–Mosonszolnok 5-4
Halászi–Noltech-Levél 7-1
Károlyháza–Lébény 2-5
Máriakálnok–Rajka 2-2
Dunakiliti–Hédervár 1-2
Ásványráró–Kimle 2-0
Megyei II. o. Soproni csoport
Szany–SVSE-GYSEV 0-2
Lövő–Rábaszentandrás 0-3
Petőháza–Nagycenk 3-2
Bősárkány–Rábapordány 2-2
Rábatamási–Rajczi Beton-Fertőszentmiklós 2-1
Beled–Hegykő 2-1
Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport
Veszprémvarsány–Táp 0-2
Szilver-Fer-Pér–Gyarmat 10-0
Pázmándfalu–Rábacsécsény 8-1
Bakonyszentkirály–Gyömöre 1-7
Győrság–Solar CT-Mecsér 0-4
Tényő–Mezőörs 0-7
Felpéc–Vámosszabadi 1-4
Csikvánd–Sokorópátka 3-1
Hét közben játszották:
Szilver-Fer-Pér–Felpéc 2–2 (2–0). Gsz.: Esztergomi, Dankó, ill. Reizinger, Gerencsér
Mezőörs–Pázmándfalu 12–1 (5–1). Gsz.: Kreicz Sz. (4), Maruzs (4), Proceller (2), Kreicz R., Nép
Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport
Bezenye–Mosonszentmiklós II 2-1
Győrladamér–Turbo-Tec-Győrújfalu II 2-6
Győrsövényház–Hotel Lajta Park 6-2
Kimle II–Újrónafő 3-5
MITE II–Győrzámoly II 4-3
Mosonudvar–Dunasziget 5-0
Várbalog–Öttevény 2-2
Megyei III. o. Barbár Pub Csornai csoport
Mihályi–Osli 2-8
Jobaháza–Himod 6-4
Markotabödöge–Rábakecöl 1-0
Vág–Farád 4-4
Babót–Kisfalud 1-4
Kóny–Egyed 2-5
Megyei III. o. Soproni A csoport
Ágfalva–Harka 0-5
Fertőrákos–Egyházasfalu 3-1
Csapod–Fertőd 4-3
Megyei III. o. Soproni B csoport
Sopronkövesd–Répcevis 5-8
Balf–Sopronhorpács-Mészáros SE 2-1
Újkér–Zsira 2-3
SFAC II–Fertőendréd 0-2