Bajnoki

2022.10.02. 07:55

NB II foci - Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza 2-3 - fotók

Hiába vezetett kétszer is a Gyirmót, végül mégis vereséget szenvedett Csertői Aurél csapata.

kisalfold.hu

Fotó: Nagy Gábor

Fotó: NAGYGABOR

Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus 2-3 (2-2)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Derdák Marcell (Kulman Tamás, Nagy Viktor)
GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák – Szegi, Hudák, Csörgő, Helembai (Nahirnij, 12.) – Nagy P. (Berki, 63.), Vass Á. (Soltész D., 79.), Kovács M. – Herjeczki (Kovács D., 79.), Pethő (Simon A:, 63.), Medgyes. Vezetőedző: Csertői Aurél
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC: Nagy S. – Szokol, Baki, Gengeliczki, Jánvári – Márkus, Sigér Á., Farkas B., Pantovics (Pekár, 79.) – Gresó (Szerető, 74.), Novák Cs. (Csősz R., 90+3.) Vezetőedző: Huszák Géza

Percről percre

90+4. perc: Szegi nagy bedobása után nem alakul ki helyzet Nagy S. kapuja előtt, aztán amikor ki tudják rúgni a labdát a vendégek, Derdák M. lefújja a mérkőzést. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+3. perc: Csősz Richárd áll be Novák Csanád helyére.

90. perc: Három perc a ráadás.

80. perc: Kovács Dominik kap sárga lapot.

79. perc: Cserél a Nyíregyháza: Pekár László jön Pantovics helyére. Kettős csere a gyirmóti oldalon: Vass Ádámot Soltész Dominik, Herjeczkit Kovács Dominik váltja.

77. perc: Medgyes lövését fejeli szögletre Sigér Á. A szögletet követően Hudák fejeli a labdát a kapufára.

75. perc: Szerető iramodik meg a bal oldalon, Csörgő tisztáz előle már a tizenhatoson belül.

74. perc: Gresót Szerető Krisztofer váltja a vendégeknél.

72. perc: Berki 17 méteres lövése a jobb kapufa külső ívéről perdül kapu mellé.

70. perc: Novák fejeli a labdát kapu mellé egy balról érkező beadás után.

65. perc: Novák reklamálása sárga lapot ér.

63. perc: Gyirmóti cserék: Berki jön Nagy Patrik helyére, Simon A. pedig Pethő Bencét váltja.

62. perc: Márkus lövése elszáll a kapu mellett.

59. perc: GÓÓÓÓL! Novák egy labdaszerzés után a bal sarok felé viszi a labdát, majd néhány csel után éles szögből, 14 méterről a hosszú alsóba lő. 2-3

53. perc: Sigér Á. bal oldali lapos lövését Rusák fogja a rövid saroknál.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, egyik csapat sem cserélt a szünetben.

45+6. perc: Vége az első félidőnek.

45+5. perc: A beívelt szabadrúgás után Baki fejese nem okoz gondot Rusáknak.

45+4. perc: Csörgő kap sárga lapot.

45+2. perc: GÓÓÓÓL! Ismét egyenlít a Nyíregyháza, Farkas B. beadását nem éri el Rusák, a mögötte érkező Pantovics pedig közelről a kapuba lő. 2–2

45. pec: Öt perc a ráadás.

44. perc: Sigér Á. 20 méteres lövése egy védőről pattan szögletre.

38. perc: GÓÓÓÓL! Szegi jobb oldali beadását Medgyes fejeli a jobb alsóba. 2-1

33. perc: Novák Cs. kerül helyzetbe ismét a gyirmóti tizenhatoson belül, de Rusák kézbe tudja venni a labdát, mielőtt ellőné azt az egyenlítő gól szerzője.

30. perc: Farkas B. kerül helyzetbe a bal oldalon, a lapos lövése azonban elmegy keresztben a kapu előtt.

27. perc: Nagy P. szöglete után Szegi fejel kapu felé, Nagy S. véd.

24. perc: Nagy P. kap sárga lapot egy, az alapvonal közelében elkövetett szabálytalanság miatt. Pantovics lapos szabadrúgását Hudák tisztázza az ötös vonaláról.

17. perc: GÓÓÓÓL! Kovács M. adja hátra a labdát, az ártalmatlannak tűnő passzt Hudák elvéti, így a labda Novák Cs. elé kerül, ő pedig a kimozduló Rusák alatt 12 méterről a kapuba gurít, így egyenlít a vendégcsapat. 1-1

15. perc: GÓÓÓÓL! Herjeczki lövi a labdát hat méterről a bal alsóba. 1-0

12. perc: Farkas B. vissza tud jönni a pályára, Helembait azonban mentőautóval viszik le a pályáról. A helyére Nahirnij áll be.

8. perc: Csúnyán összefejel két játékos. Ápolás, jönnek a mentők is.

2. perc: Már a második percben villan a sárga: Pantovics tartott rá ellenfele lábára a félpályánál.

1. perc: Sárgában a hazaiak, fehérben a vendégek. A mérkőzést a Nyíregyháza kezdi.

Előzetes - Csákvári győzelemmel fe­jezte be a Gyirmót a bajnokságot a szünet előtt, utána azonban a Magyar Kupában kiütötte az NB III-as Iváncsa. „Kemény edzésekkel töltöttük ki a bajnoki szünetet. Vasárnapi ellenfelünket, a Nyíregyházát jó játékosok alkotják, masszív, erős csapatról beszélünk, de nekünk hazai pályán mindenképpen nyernünk kell ahhoz, hogy megőrizzük a pozíciónkat vagy még előbbre is lépjünk” – nyilatkozta Csertői Aurél vezetőedző.