Kézilabda

2022.05.28. 08:05

A szezon utolsó hazai mérkőzését vívja szombaton a Strandépítők férfi gárdája

Utolsó hazai mérkőzésre készül a Csépe Salgótarjáni Strandépítők férfiegyüttese szombaton késő délután, a Salgótarjáni Városi Sportcsarnokban, amely alkalmával ismét nem lesz könnyű dolguk a bajnok ellen.

L. A.

A Strandépítők (kék mezben) férfiegyüttese ma búcsúzik a hazai közönségtől

Forrás: NMH | Fotó: Hegedűs Márk

NB I/B, Férfiak, Felsőház, 9. forduló:

A Csépe Salgótarjáni Strandépítők KC férficsapata az első sikeres NB I/B hazai szezonzárójára készül, hiszen újonc csapatként az alapszakaszban nyújtott eredményes teljesítményükkel biztosították az NB I/B-s tagságukat a 2022/23-as bajnoki évre is. Ma 18 órától, a Salgótarjáni Városi Sportcsarnokban a bajnokot fogadják, akik nagy valószínűséggel ősszel már az NB I.-es férfimezőnyben harcolnak majd a pontokért.

Csépe Salgótarjáni Strandépítők KC (8.) – Budai Farkasok-Rév- Grup (1.)

Bíró Balázs, a Csépe Salgótarjáni Strandépítők KC vezetőedzője: – A listavezető érkezik hozzánk szombaton, amely találkozó ennek az idei szezonnak az utolsó hazai mérkőzése is lesz egyben, így szeretnénk az eddigiekhez híven egy nagy küzdelem során megnehezíteni ellenfelünk dolgát és akár le is győzni őket, megörvendeztetve ezzel a szurkolóinkat!

Korábbi eredmény

NB I/B, Férfiak, 8. forduló: BFKA-Veszprém – Csépe Salgótarjáni Strandépítők KC 31–23 (17–11)

Veszprém DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok, 100 néző. Vezette: Budai-Bock Krisztián, Wenzel Tamás.

Csépe Salgótarjáni Strandépítők KC: Kovács R. – Gyetvai 1, Ponyi, Csontos 4, Székely, Dancs 3, Csuka 3. Csere: Szabó P. kapus, Forgács 6/4, Gyimesi 3, Szabó T. 2, Nagy 1, Albert –Tóth. Edző: Bíró Balázs

A BFKA-Veszprém legjobb góldobói: Dobi 5, Markovics 4.

Hétméteres: 3/2, illetve 4/4. Kiállítás: 8 perc, illetve 16 perc + kizárás Székely Nikola 58. percben piros lappal.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 3–2, 13. perc: 9–5, 20. perc: 11–9, 27. perc: 17–11. 37. perc: 19–16, 42. perc: 21–18, 49. perc: 25–20, 55. perc: 29–21.

Bíró Balázs: – Sok hiányzónk ellenére igyekeztünk meglepetést okozni, de rövid szakaszoktól eltekintve sajnos nem játszottunk jól. A kapusteljesítmény megint nagyon jó volt, azonban a fiatalokkal szembeni sebességkülönbséget nem tudtuk kompenzálni, és reálisan nézve teljesen megérdemelt a veszprémi fiatalok győzelme.
A készülő keret: Kovács Róbert, Manazya Felicián, Szabó Péter kapusok. Albert-Tóth László, Bíró Balázs, Csontos Máté, Csuka Balázs, Dancs Máté, Dénes Máté, Forgács Péter, Gyetvai Tamás, Gyimesi Máté, Hajdú Péter, Nagy Tamás, Ponyi Gergő, Soós Péter, Szabó Tamás, Székely Nikola, mezőnyjátékosok.

Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!