Kézilabda

2022.08.10. 14:01

Balatonfüredi vereség a kiélezett meccsen

Egygólos vereséget szenvedett a Balatonfüredi KSE a gyöngyösiek ellen felkészülési mérkőzésen a napokban.

Napló

Fotó: Pesthy Márton/Napló

A 2022-23-as szezonra készülő csapatok fordulatos meccset vívtak, hol a hazaiaknál volt az előny, hol a vendégek vezettek egy-két góllal. A szünetben 14-12-re a Balatonfüredi KSE-nél volt az előny. A második játékrész közepéig megtartotta vezetését a Füred, majd a mérkőzés hajrájában – vélhetően a fáradtság miatt – mindkét oldalon több technikai hibát és elrontott lövést láthatott a közönség. A mérkőzés utolsó perceiben a hazaiak jobban koncentráltak, és végül a maguk javára fordították a találkozót, a végeredmény 24-23 lett.

A György László edzette füredieknél Andó és Tóth védett, a mezőnyben Bóka, Ág, Sretonovic, Szöllősi, Szmetán, Németh, Malinovic, Gostovic, Brandt, Hornyák, Dénes, Szűcs, Vajda és Határ léptek pályára. A vendégeknél a legeredményesebb játékosok az egyaránt négy találatot elérő Szöllősi, Gostovic, Brandt és Szűcs voltak.

Ne maradjon le a veol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!