Videó: Carragher sikongatott és örömtáncot járt a Liverpool egyenlítése után

B. D. K.B. D. K.
2022.08.16. 10:39
Mint beszámoltunk róla, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Prmeier League) 2. fordulójának hétfői mérkőzésén a Liverpool 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Crystal Palace-szal. A hazaiak az első félidő közepén kerültek hátrányba, az 57. percben pedig Darwin Núnez kiállítása miatt meg is fogyatkoztak. Jürgen Kloppék az emberhátrány ellenére is egyenlítettek, Luis Díaz átlövésből szerzett pazar gólt. A fantasztikus találat láttán a Sky Sports szakértője, a Liverpool ikonikus játékosa, Jamie Carragher felpattant a székéből, sikongatott és örömtáncot járt. Gary Neville arcát is érdemes közben figyelni.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA IDE KATTINTVA TEKINTHETŐ MEG!

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
HÉTFŐN JÁTSZOTTÁK

Liverpool–Crystal Palace 1–1 (Luis Díaz 61., ill. Zaha 32.)
Kiállítva: Darwin Núnez (Liverpool, 57.)

VASÁRNAP JÁTSZOTTÁK
Nottingham Forest–West Ham United 1–0
(Awoniyi 45+2.)
Chelsea–Tottenham Hotspur 2–2 (Koulibaly 19., R. James 77., ill. Höjbjerg 68., Kane 90+6.)

SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Brentford–Manchester United 4–0 (Dasilva 10., M. Jensen 18., Mee 30., Mbeumo 35.)
Aston Villa–Everton 2–1
(Ings 32., Buendía 86., ill. Digne 87. – öngól)
Arsenal–Leicester City 4–2(Gabriel Jesus 23., 35., Xhaka 55., Gabriel Martinelli 76., ill. Saliba 53. – öngól, Maddison 74.)
Brighton–Newcastle United 0–0
Manchester City–AFC Bournemouth 4–0
(Gündogan 19., De Bruyne 31., Foden 37., Lerma 79. – öngól)
Southampton–Leeds United 2–2(Aribo 72., Walker-Peters 81., ill. Rodrigo 46., 60.)
Wolverhampton Wanderers–Fulham 0–0